REPUBLIKOVÉ ZÁVODY JH 2023

Nábor nových členek do závodního aerobiku a fitness týmu

Sportovní klub aerobiku AE MTK Jindřichův Hradec, z.s. tímto děkuje za podporu Jihočeskému kraji v rámci dotačních programů na podporu sportu dětí a mládeže v období 1.1.2020 až 30.6.2021.

Naše závodnice byly o víkendu velice úspěšné v Kutné Hoře, kde závodily podle lektora. Všechny závodnice se totiž probojovaly do finále a nebo získaly medaili!

O víkendu se naše děvčata vydala do Semil odkud si přivezla krásná umístění a dokonce i zlaté a bronzové medaile!

Po dlouhé pauze jsme se konečně dočkaly dalších závodů ČMP ve sportovním aerobiku, kde rovnou všechny naše závodnice získaly cenné kovy. Zlato získala dvojice v kategorii 6-7 let Barunka Maršíková s Nelinkou Růtovou a bronz Emillka Říhová s Barunkou Matouškovou. V kategorii 8-10 let pak ve veliké konkurenci získala dvojčata Simonka a Terezka...

Od příštího týdne bude probíhat ve čtvrtek od 16 do 17 hodin v tělocvičně 1.ZŠ nábor do kurzů Děti na startu. Nábor do přípravky aerobiku probíhá každé pondělí od 15:45 do 16:45 v našem sále na adrese Bratrská 111.

Po skoro půlroční pauze se naše závodnice zúčastnily prvního hvězdičkového závodu v Kutné Hoře. Našimi nejúspěšnějšími závodnicemi byly holky Chytrovy, které vybojovaly zlato a stříbro! Adélka vybojovala v kategorii hvězd 5-6 let nejcennější kov a Mia v kategorii hvězdiček 9-10 let stříbro. Úspěšná také byla v kategorii hvězd 5-6 let Bery...